Zvezda pokazala zube prvaku Evrope: Bukari raspevao delije, pa Mančester siti pokazao zašto je najbolji! Video

Kurir 19.09.2023

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u utakmici 1. kola grupe G Lige šampiona rezultatom 3:1 Golove za trijumf šampiona Evrope na stadionu Etihad postigli su Hulijan Alvares u 47. i 60. minutu i Rodrigo u 73, dok je strelac jedinog pogotka za crveno-bele bio Osman Bukari u 45. minutu.

Imao je Siti potpunu incijativu u prvom poluvremenu, ređale su se prilike pred golom Omrija Glazera, ali je Izraelac svaki put sačuvao svoju mrežu. Najbolju priliku ekipa Pepa Gvardiole imala je u 25. minutu kada je Erling Haland pogodio prečku posle udarca glavom sa oko pet metara. Zvezda je prvi put zapretila u 30. minutu, kada je posle kontranapda golman Ederson na petercu presekao dodavanje Hvanga ka Šerifu Endijaeu i tako sprečio crveno-bele da dođu do