Bajern slavio u spektaklu protiv Junajteda, nestvaran kiks golmana obeležio ludo veče Lige šampiona

Nova 20.09.2023  |  Autor: Strahinja Nikolić

Kakva ludnica! Fudbaleri Bajerna i savladali su Mančester junajted u Minhenu rezultatom 4:3 u utakmici 1. kola A grupe Lige šampiona.

Iako je Mančester mogao do prednosti u uvodnim trenucima preko Kristijana Eriksena, Bavarci su uspeli da se odbrane, a u 28. minutu dogodio se možda i prelomni trenutak utakmice. Prošao je Liroj Sane, šutirao ne baš snažno, ali je usledila očajna reakcija Andrea Onane, pa je na semaforu stajalo 1:0 pošto je Kameruncu lopta prošla kroz ruke. To je preseklo igrače Junajteda pa je prodor Džamala Musijale četiri minuta kasnije Serž Gnabri pretvorio u 2:0. Uspeli su