''Padanje od smeha'' u engleskom studiju zbog Zvezdinog imena! Na kraju pomešali KK i FK Crvena zvezda!

Sportske.net 20.09.2023  |  Sportske.net

Crvena zvezda je sinoć dobila prvo, izgubila drugo poluvreme na ''Etihadu'' protiv prvaka Evrope, Mančester sitija i na kraju ostala bez bodova, ali je velikom borbenošću na terenu svih 90 minuta opravdala očekivanja svojih navijača.

Siti je, i pored svega toga, na kraju rutinski slavio sa 3:1, a posle meča počela je zabava u studiju jedne engleske televizije gde su gosti bili nekadašnji fudbalski asovi Tijeri Anri, Džejmi Karager i Majka Ričards. Umesto stručne analize utakmice, zadatak im je bio da pravilno izgovore ime sinoćnjeg Sitijevog rivala - Crvena zvezda. I dok je Anri bez većih problema to učinio, druga dvojica gostiju, a pogotovo Ričards (koga, uzgred, mnogi u Srbiji zovu Mika) nisu