Reakcije engleskih medija - Javili se i Junajtedovi navijači i zbijaju šale zbog Zvezdinog golmana

Sportske.net 20.09.2023  |  Sportske.net

Da počnemo najpre od ozbiljnijih komentara engleskih medija povodom dešavanja sinoć na Etihadu, gde je Mančester siti savladao Crvenu zvezdu sa 3:1.

Gardijan u svom tekstu podseća da je Zvezda nakratko došla u priliku da ponovi ono što je Lion poslednji uradio na Etihadu, ali je drugo poluvreme donelo preokret. ''Ko može da spreči Mančester Siti da zadrži pehar Lige šampiona? Ovo je pitanje o kom će mnogi razmišljati i na koje Crvena zvezda Beograd nije imala odgovor. Do kraja ove prve grupne utakmice. Jer, posle 45 minuta, šampioni Srbije u poslednjih šest godina vodili su i pretili da će učiniti ono što je