Selta imala 0:2, a onda su Kanselo i Leva ubacili u treću, nestvaran preokret Barse od 81. do 89. minuta!

Sportske.net 23.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone nakon dve ubedljive pobede po 5:0, večeras su posle neverovatnog preokreta u poslednjih 10 minuta nadoknadili 0:2 i pobedili Seltu - 3:2.

Selta je u 76. minutu stekla dva gola prednosti, a onda je Levandovski u 81. i 86. minutu doneo izjednačenje, a Kanselo posle upisane asistencije, postigao gol za pobedu u 89! Ćavi Ernandes je izveo snažan sastav, ali je izostavio Alehandra Baldea i Gavija što je uticalo na smanjen intenzitet i to je tim Rafaela Beniteza iskoristio. Selta je bila veoma opasna, očekivano posle kontri, a u 19. minutu gosti su poveli kada je Larsen prihvatio loptu na levom boku i