Hau naveo najvažnije igrače u pobedi nad Sitijem

Sportske.net 28.09.2023  |  Sportske.net

Trener fudbalera Njukasla Edi Hau rekao je da je zadovoljan pobedom protiv Mančester sitija i plasmanom u četvrto kolo Liga kupa i da u tom takmičenju želi bolji rezultat u odnosu na prošlu sezonu, kada su crno-beli igrali u finalu. "Igrali smo utakmicu sa dva različita poluvremena.

Prvo je bilo teško, Siti je igrao dobro, mi nismo toliko dobro ali smo se dobro branili. U drugom poluvremenu smo u većini aspekata bili odlični i verovatno smo na kraju zaslužili da pobedimo", rekao je Hau, preneo je Skaj. Njukasl je sinoć na svom terenu pobedio Mančester siti sa 1:0 golom Aleksandera Isaka u 53. minutu i plasirao se u četvrto kolo. "Bilo je par taktičkih izmena, promena dinamike u ekipi, bolja ravnoteža u drugom poluvremenu. Antonio (Gordon) i