Vulverhempton naneo Sitiju prvi poraz u sezoni, Totenhemu pripao derbi sa Liverpulom

RTS 30.09.2023

Vulverhempton je u sedmom kolu Premijer lige rezultatom 2:1 naneo prvi poraz Mančester sitiju na početku nove sezone. Mančester junajted poražen je od Kristal Palasa na domaćem terenu 1:0. Totenhem je kao domaćin bio bolji od Liverpula 2:1.

Mančester siti je mučio muku tokom čitavog meča sa Vulverhemptonom i na kraju je pretrpeo prvi poraz u sezoni. Ekipa Pepa Gvardiole nije najbolje ušla u meč i već se nakon 13. minuta igre našla u rezultatskom zaostatku i to zahvaljujući autogolom Rubena Dijaša. Iako je Siti konstantno napadao i pretio, nisu uspeli da postignu gol u prvom poluvremenu, pa je rezultat ostao nepromenjen. "Građani" su u drugo poluvreme takođe ušli maksimalno motivisani. Hulijan Alvarez