Drama na "Valjekasu", Falkao šutirao dva penala u 102. minutu i ostavio Majorku bez pobede!

Sportske.net 30.09.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Rajo Valjekana i Majorke remizirali su u Madridu rezultatom 2:2, u utakmici osmog kola španske La Lige.

Bod Raju je doneo Radamel Falkao u 12. minutu sudijske nadoknade vremena i to golom iz ponovljenog penala. Domaćin je sjajno počeo i poveo već u četvrtom minutu preko Alvara Garsije. Ipak, u nastavku je Majorka napravila preokret. Vedat Murići je izjednačio u 44. minutu, a pogodak za 1:2 postigao je Antonio Sančez u 59. U finišu napadi Rajo Valjekana, koji je nakon VAR provere dobio penal u dubokoj nadoknadi vremena, a Falkao ga nije pretvorio u gol, pošto ga je