Potpisali smo dobre igrače, ali.... Duško Ivanović je imao šta da kaže nakon pobede nad Igokeom

Večernje novosti 30.09.2023  |  Novosti online

CRVENA zvezda je u prvom kolu ABA lige ubedljivo savladala igokeu u Laktašima, rezultatom 63:81. Nakon meča trener Zvezde Duško Ivanović izneo je svoja očekivanja.

Photo: Partizan Mozzart Bet/Emilija Jovanović - Mi smo očekivali tešku utakmicu i zaista je tako bilo, Igokea je počela dobro, agresivno, imali smo problema 7-8 minuta da organizujemo napade. Ulaskom Teodosića smo uspeli da povežemo naše linije, u drugom poluvremenu smo imali dobru odbranu i fluidan napad, tako da smo zasluženo pobedili - istakao je Ivanović. Dodaje da to još uvek ne izgleda onako kako treba i da je za to potrebno vreme. - Ja sam rekao da mi ove