Incident i haos na terenu Mitrović dobio udarac u lice, pritrčao Nejmar, a za njim i ostali igrači

Dnevnik 03.10.2023  |  Tanjug

TEHERAN: Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je gol u pobedi saudijskog Al Hilala rezultatom 2:0 na gostovanju iranskom Nasadžiju u meču drugog kola Azijske Lige šampiona.

Mitrović je postigao gol već u 4. minutu meča, ali je posle VAR provere taj pogodak poništen. Nije to pokolebalo Srbina, koji je u 18. minutu postigao gol. U 38. minutu došlo je do velike gužve među igračima dve ekipe, tokom koje je Mitrović dobio udarac u lice, a sudija Ma Ning iz Kine je pokazao dva crvena kartona, Amiru Haušmandu iz Nasadžija i Salmanu Al Faradžu iz Al Hilala. Mitorvić je u skoku napravio faul, a onda je sa kapitenom domaće ekipe ušao u sukob i