Zaječarci odlični na karate turniru u Boru, osvojili dve zlatne i pet bronzanih medalja

Danas 04.10.2023  |  M. D. S.

U organizaciji Karate federacije Srbije i Karate kluba „BOR“ iz Bora u gradu bakra je održan 41.

Kup bakra „COPPER CUP“. Učestvovalo je nekih 400 takmičara iz 39 karate klubova iz Srbije, Rumunije i Bugarske. Gradski karate klub “Zaječar” su predstavljali sedam takmičara i u jako teškoj konkurenciji osvojili sedam medalje – dve zlatne i pet bronzanih. Osvajači medalja: Andrea Stanišić u katama prvo mesto, Nikola Mitić u katama treće mesto, Sofija Ćirić u katama treće mesto, Sara Krstić u borbama treće mesto, a u katama peto mesto, Dušan Milojković u katama