Anćeloti "ujeda" i posle velike pobede! Čuveni Italijan besan zbog penala i odluke kod golčine za pamćenje (video)

Kurir 04.10.2023

Trener Real Madrida, Karlo Anćeloti, kritikovao je odluku sudija sa utakmice protiv Napolija u drugom kolu Lige šampiona.

Iako su Madriđani u spektakularnoj utakmici stigli do pobede rezultatom 3:2, iskusni Italijan nije bio zadovoljan zbog dosuđenog penala za Napoli na startu drugog poluvremena. Domaćin je stigao do prednosti golom Ostigarda u 19. minutu nakon greške golmana, Kepe Arizabalage, ali Real je već do kraja prvog poluvremena uspeo da preokrene situaciju. Vinisijus je izjednačio u 27. minutu, a Džud Belingem majstorijom doneo prednost u 34. minutu. U 54. minutu Zjelinski je