LŠ (U19) - Partizan pobedio u Krajovi, Jovanović dao gol, pa morao u Urgentni centar

Sportske.net 04.10.2023  |  Sportske.net

Posle fudbalera Crvene zvezde koji su ranije danas u Beogradu savladali Jang bojs sa 2:1, uspešni su danas bili i omladinci Partizana koji igraju u nokaut fazi takmičenja u U19 Ligi šampiona.

Crno-beli su gostovali u Krajovi, gde su savladali domaću Univerzitateu sa 1:0 i tako stekli lepu prednost pred revanš 25. oktobra u Beogradu. Domaćin je pokušao da u uvodnim minutima meča izvrši snažan pritisak, pa je stvorio i par izglednih prilika, ali je odbrana Partizana izdržala taj nalet. Odgovor crno-belih usledio je u 15. minutu meča, kada su izveli odlipnu akciju, na kraju je Alilović asistirao, a snažni napadač Dušan Jovanović pogodio za vođstvo