LE - Birmančević pogodio u Sevilji, Brajton preživeo Veledrom, "boginji" bodovi iz Lisabona!

Sportske.net 05.10.2023  |  Sportske.net

GRUPA A Fudbaleri Vest Hema savladali su kao gosti ekipu Frajburga rezultatom 2:1.

Gosti iz Engleske poveli su u osmom minutu golom Lukasa Pakete, da bi u 49. minutu Roland Salai poravnao rezultat. Trijumf Vest Hemu doneo je Najef Ager u 66. minutu susreta. U istoj grupi, Olimpijakos je pobedio TSC u Bačkoj Topoli identičnim rezultatom. GRUPA B Igrači Marseja remizirali su na domaćem terenu sa Brajtonom 2:2. Domaćin je do dva gola stigao u prvom poluvremenu, prvo je pogodio Čansel Mbemba u 19, a minut kasnije i Žordan Veretu. Brajton je pokrenuo