Prečka donela bod Surduličanima na „Krovu“, Radnički i Napredak remizirali u Nišu

Danas 07.10.2023  |  V. N.

Fudbaleri IMT-a i Radnika odigrali su danas u Beogradu nerešeno 1:1 (1:0), u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

IMT je na stadionu Voždovca poveo pogotkom Nikola Glišića u 24. minutu, a izjednačenje i bod Radniku doneo je Mihajlo Baić u 81. minutu. Najbolju šansu da dođu do trijumfa fudbaleri IMT-a imali su u 7. minutu nadoknade, kada su u svom poslednjem napadu na utakmici dva puta pogodili prečku gola Surduličana. U drugoj utakmici koja je odigrana danas Radnički i Napredak su u Nišu odigrali nerešeno 1:1 (1:0). Domaći su poveli pogotkom Škrbića u 27. minutu preko Škrbiča,