Fudbaleri Novog Pazara pobedili Vojvodinu, Partizan-Mladost 2:0

RTV 07.10.2023  |  Tanjug

NOVI PAZAR/IVANJICA - Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas Vojvodinu rezultatom 3:1 u 11. kolu Superlige Srbije, u utakmici koju je obeležio prekid od skoro jednog časa zbog ubacivanja eksplozivnih naprava sa navijačkih tribina domaćeg kluba.

Sudija Srđan Jovanović je prekinuo meč u 10. minutu kada je petardama pogođen golman domaće ekipe Nikola Mirković. Meč je nastavljen tek kada je ispražnjena tribina sa koje su doletele eksplozivne naprave, među kojima je bilo i topovskih udara. Portugalac Rafael Floro je doveo domaće u vođstvo u 56. minutu, a prednost je duplirao Nikola Karaklajić u 76. Nadu gostima da mogu do boda vratio je rezervista Aleksa Vukanović u 82. minutu, ali su u 85. minutu rezervisti