Uspavanka za Ivana J - Juve gazda Torina, Kostić asistent u Derbiju dela Mole!

Sportske.net 07.10.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa savladali su na domaćem terenu ekipu Torina rezultatom 2:0 u okviru osmog kola italijanske Serije A. "Bjankoneri" su večeras bez pomoći reprezentativca Srbije Dušana Vlahovića ostvarili trijumf protiv gradskog rivala i to na pravi "juventusovski" način.

Domaćin je prvo poluvreme otvorio pogotkom već u šestom minutu igre, ali pošto se Moise Kean našao u ofsajdu, taj gol je opravdano poništen. U nastavku prvog dela igre, Torino Vanje Milinkovića Savića i Ivana Ilića je bio ravnopravan rival, dok su izabranici u prilično niskom ritmu strpljivo čekali svoju šansu. Nju su dočekali već početkom drugog poluvremena, igrao se 47. minut kada se Federiko Gati posle kornera Filipa Kostića najbolje snašao u gužvi i postigao