Ne može Salah da daje, koliko odbrana može da pokloni, spektakl bez pobednika i u Londonu!

Sportske.net 08.10.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Brajtona i Liverpula remizirali su rezultatom 2:2, baš kao i Vest Hem i Njukasl, dok pobednika nije bilo ni na meču Vulverhempton - Aston Vila - 1:1.

Brajton ni danas nije odstupao od svog stila, što mu je donelo i vođstvo, ali i preokret. Najpre, De Zerbijev tim je poveo zahvaljujući odličnim presingom, u 20. minutu kada su domaći naterali MekAlistera i Van Dajka na lošu razmenu dodavanja, Adingra je presekao pas i uvideo da je Alison ostao daleko od gol linije i pogodio sa distance po zemlji za 1:0. Ipak, Brajtonova pas igra iz poslednje linije donela je i golove u mreži domaće ekipe. U 40. minutu Dank je dao