Partizan dominantan protiv krke: Crno-beli u Novom Mestu zalečili evroligaške rane

Večernje novosti 08.10.2023  |  Novosti online

Košarkaši Partizana ubedljivo su savladali Krku na gostovanju (96:56) u okviru 2. kola ABA lige

FOTO: M. Vukadinović Tokom prve četvrtine videla se haotična igra se obe strane, i Krka i Partizan imali su izezetno loš šut iz igre, ali su crno-beli rešili prvu deonicu rezultatom 16:11. U drugoj četvrtini izabranici Željka Obradovića odigrali su znatno bolje u napadu, a i odbrambeno su podigli nivo igre, i ubacuju 29 poena, dok su primili samo 11, te tako crno-beli odlaze sa + 23 na poluvreme. Treća četvrtina je bila napadački vrlo dobra sa obe strane, Krka