Izvor: RTV/Hronika arhiva vesti 09.10.2023
Počelo saslušanje grupe koja se povezuje sa balkanskim narko kartelom
RTV 09.10.2023
BEOGRAD - U Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal, danas je počelo saslušanje šest osumnjičenih pripadnika organizovane kriminalne grupe, koja se povezuje sa takozvanim "balkanskim kartelom" Policija je u saradnji sa tužilaštvom 8. oktobra uhapsila… »
Pančevo: Podignuta optužnica protiv muškarca zbog ubistva starije žene
RTV 09.10.2023
PANČEVO - Više javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je danas Višem sudu u Pančevu optužnicu protiv D.D. iz Pančeva (64) zbog sumnje da je 24. aprila u tom gradu nožem ubio J.S. (77). Optužnicom D.D. je na teret stavljeno krivično delo ubistvo. Njemu je na… »
Odložen početak suđenja bivšem načelniku novosadske policije Slobodanu Malešiću
RTV 09.10.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu danas je za 27. oktobar odložen početak suđenja bivšem načelniku novosadske policije generalu Slobodanu Malešiću, koji se tereti za udruživanje radi vršenja krivičnih dela, tri krivična dela trgovine uticajem i… »