Jokić zbog Nurkića urlao na sudiju! Nagetsi u senci tragične vesti pobedili Sanse, Srbin imao zapaženo veče (video)

Kurir 11.10.2023

Košarkaši Denvera pobedili su Finiks rezultatom 115:107 u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu NBA.

Na ovom meču videli smo okršaj Nikole Jokića i Jusufa Nurkića, nekadašnjih saigrača, a srpski košarkaš je za manje od 18 minuta igre postigao devet poena uz tri skoka i dve asistencije. Tri od četiri četvrtine pripale su Nagetsima, a pokušaji Sansa u poslednjoj deonici nisu prošli, pa je na kraju ekipa iz Kolorada odnela pobedu. Iako je u pitanju utakmica pred sezone, Jokić je imao i jednu burnu reakciju krajem prve četvrtine. Kao i uvek dobro je čitao igru i