Izvor: Sandžak haber/Regioni arhiva vesti 16.10.2023
SDP privlači sve više mladih – za nedelju dana 138 novih članova
Sandžak haber 16.10.2023
Sandžačka demokratska partija (SDP) nastavlja da raste iz dana u dan, zahvaljujući vrednom i predanom radu na terenu. Za samo nedelju dana, članovi foruma mladih su danas učlanili 138 novih članova, što je još jedan dokaz da je omladina spremna za… »
Manifestacija “Dani meda” u Novom Pazaru – degustacija i prodaja pčelinjih proizvoda
Sandžak haber 16.10.2023
U Novom Pazaru je danas otvorena trodnevna manifestacija “Dani meda”, koja ima za cilj da promoviše pčelarstvo i zdravu ishranu. Građani će imati priliku da degustiraju i kupe razne vrste meda i drugih pčelinjih proizvoda. Predsednik… »
Obustava saobraćaja na putu Novi Pazar – Ribariće
Sandžak haber 16.10.2023
Zbog radova na rekonstrukciji i sanaciji državnog puta Beograd – Kraljevo – Državna granica sa Crnom Gorom, na deonici od Novog Pazara prema Ribariću, u ponedeljak, 16. oktobra 2023. godine, biće obustavljen saobraćaj u trajanju od četiri sata… »