Mitrović i Tadić za tri minuta okončali agoniju Srbije – teška pobeda nad Crnom Gorom u Beogradu!

Sputnik 17.10.2023

Fudbalska reprezentacija Srbije je teškom mukom uspela da savlada Crnu Goru u osmom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo rezultatom 3:1 na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu.

Srbija je imala imperativ pobede posle poraza od Mađarske u prethodnoj rundi, odlično je počela utakmicu i povela u 9. minutu preko Mitrovića, ali je dozvolila da u 36. minutu protivnik izjednači. Mučenje srpskog tima kroz besomučne napade i strah od kontraudara rivala trajalo je do 74. minuta kada je Tadić asistirao Mitroviću za drugi gol, a svega tri minuta kasnije rekorder se revanširao kapitenu za 3:1 i konačan mir u redovima reprezentacije Srbije. Srbiji na