Očajna uvertira crnogoraca: Popodnevna albanska lekcija pred meč odluke sa Srbijom

Večernje novosti 17.10.2023  |  Novosti online

Srbija i Crna Gora danas od 20.45 na stadionu "Rajko Mitić" igraju presudnu utakmicu kvalifkacija za EVRO 2024, a neposredno uoči tog duela crnogorski fudbal je doživeo težak udarac.

FOTO: AP/Tanjug Evo kako je o tome izvestila javnost redakcija podgoričkih "Vijesti": "Oktobarski ciklus za mladu fudbalsku reprezentaciju Crne Gore je bio neuspešan - nakon poraza od Švajcarske (4:2) u petak, ekipa Nikole Peca Rakojevića je danas u gostima izgubila od Albanije (2:0) u kvalifikacijama za ("U21") Evropsko prvenstvo. Crna Gora je u oba poluvremena primila po gol, od 39. minuta igrala sa igračem manje (isključen Andrej Bajović), a ubedljiviji poraz