Parni valjak protutnjao suboticom! Partizan ubedljivo slavio nad Spartakom za +7 na tabeli Superlige

Kurir 20.10.2023

Fudbaleri Partizana slavili su nad Spartakom iz Subotice sa 3:0 u meču 12. kola Superlige Srbije.

Golove su postigli Marković u 70, Zahid u 77. i Saldanja u 81. minutu. Tokom prvog poluvremena videli smo sjajne šanse na obe strane, Partizan je uglavnom dominirao, ali se do kraja prvog dela igre mreže nisu zatresle. Nastavak je doneo mnogo više uzbuđenja, ali i dosta golova. Kapiten crno-belih je "otvorio" goleadu volejčinom pod prečkom domaćih u 70. minutu, a u istom ritmu nastavio je Zahid sedam minuta kasnije. U strelce se upisao i Saldanja u 81. minutu za