Zvezda kasno upalila motore: Virtus naneo novi poraz crveno-belima, presudila katastrofalna prva četvrtina Ivanovićevog tima!

Kurir 20.10.2023

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Virtusa u Bolonji rezultatom 85:79 u utakmici 4. kola Evrolige Zvezda je zabeležila i treći uztastopni poraz i ima skor 1-3 , dok je Virtus zabeležio treću uzastopnu pobedu i trenutno je na 3-1.

Virtus je od starta stekao prednost, koja je u nekoliko navrata bila ii dvocifrena. Ključni faktor za ovakav rezultat je katastrofalan šut Zvezde za tri 1-14 u prvom poluvremenu. Virtus je u istom intervalu pogodio 7 od 14 trojki. Zvezda je u finišu treće četvrtine prišla na -7, ali je Virtus je brzo vratio dvocifrenu prednost. U finišu neočekivana drama, Zvezda je prišla na -4 ali za više nije imala ni snage ni koncentracije. Najefikasniji kod domaćina bili su