Bajern odneo bodove iz Istanbula, Onana sačuvao trijumf Junajteda

RTS 24.10.2023

Fudbaleri Bajerna ostvarili su važan trijumf u trećem kolu Lige šampiona, pošto su u Istanbulu savladali ekipu Galatasaraja 3:1. U drugom meču Grupe A Mančester junajted savladao Kopenhagen golom Harija Megvajera, a Andre Onana u poslednjim sekundama meča odbranio penal danske ekipe.

Odličan meč odigrao je Galatasaraj protiv Bajerna u trećem kolu Lige šampiona, ali su gosti na kvalitet i iskustvo odneli tri boda iz Istanbula - 1:3. Domaći sastav bio je bolji rival u prvih 45 minuta, ali to nije pretočio u rezultatsku prednost. U nastavku, Bavarci su odigrali kako znaju i umeju, iskoristili svoje prilike i došli do treće pobede u elitnom takmičenju. Već u osmom minutu gosti su došli do vođstva, a strelac je bio Kingsli Koman, na asistenciju