Dominacija "orlića" protiv Luksemburga, pogađali igrači "večitih"!

Sportske.net 24.10.2023  |  Sportske.net

Kadetska reprezentacija Srbije, igrači do 17 godina, ostvarila je i drugu pobedu u kvalifikacijama za odlazak na Evropsko prvenstvo. "Orlići" su nakon ubedljive pobede od 5:1 protiv Azerbejdžana upisali nova tri boda posle trijumfa nad Luksembrga rezultatom 3:0.

Izabranici selektora Jovana Damjanovića bili su mnogo bolji protivnik na terenu Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi i rutinski izašli na kraj sa autsajderom. Povela je Srbija u 33. minutu golom napadača Crvene zvezde Alekse Vasilića, a prednost "orlića" duplirao je igrač Partizana Bogdan Kostić posle samo četiri minuta igre. Konačan rezultat postavio je rezervista Eldin Bajramović, takođe fudbaler "crno-belih" u 86. minutu. Srbija će u poslednjem kolu grupne