Loše izdanje Zvezde, Lajpcig upisao drugi trijumf u Ligi šampiona

RTS 25.10.2023

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju od Lajpciga 3:1 u trećem kolu Grupe G Lige šampiona. Trener Crvene zvezde Barak Bahar je na konferenciji za medije pred meč sa Lajpcigom u Ligi šampiona govorio da je ekipa svesna problema u defanzivi.

Zvezda loša u napadu, Lajpcig ofanzivnom igrom do novog trijumfa Fudbaleri Crvene zvezde upisali su drugi poraz u Grupi G Lige šampiona. Lajpcig je trijumfalno okončao treće kolo i upisao nova tri boda. Lajpcig je veći deo meča bio bolji tim. Počeli su ofanzivno što im se isplatilo u 12. minutu meča kada je David Raum postigao prvi gol. Domaći fudbaleri su dominirali do kraja prvog poluvremena, ali su s druge strane mogli su da naslute šta mogu da očekuju u revanš