LŠ (U19) - Zvezda od gotovog napravila veresiju, rezervisti dali krila Lajpcigu!

Sportske.net 25.10.2023  |  Sportske.net

Omladinci Crvene zvezde poraženi su kao gosti od ekipe Lajpciga rezultatom 2:1 u okviru trećeg kola Omladinske Lige šampiona.

Imaće izabranici Nenada Milijaša za čim da žale jer su posle veoma dobre igre u prvom poluvremenu odmah na početku drugog i poveli. Igrao se 47. minut kada je Maksimović posle prekida uputio loptu u kazneni prostor Lajpciga, Lečić je glavom loptu odložio do Vukojevića koji je iz peterca ubacio loptu u mrežu. Krenuli su domaćini još ofanzivnije, pogodili i stativu, ali nakon toga nije bilo konkretnije opasnosti po gol Draškića. Sve do 81. minuta kada je Širak sjajno