Извор: Нова/Економија архива вести 28.10.2023
Вечита дилема: Изнајмити или купити стан – стручњаци саветују како да инвестиција не постане ноћна мора
Нова 28.10.2023
Професор Економског факултета Љубодраг Савић саветује свима који имају дилему да ли да подигну стамбени кредит или да изнајме стан да буду опрезни и да сагледају какве ће бити њихове финансијске могућности у дужем периоду… »
Стиже нови талас Руса у Србију, долазе из једног разлога: Спремите се за нови скок кирија?
Нова 28.10.2023
Стиже нам нови талас Руса у Србију. Једна од група на Фејсбуку за Русе у Србији, која броји 26.000 чланова, већ неколико дана је преплављена објавама у којима се неки нови Руси распитивају за смештај и послове у Србији, и то… »
Стигле прве понуде за Нову годину: За вечеру и пиће добродошлице 350 евра
Нова 28.10.2023
Вечера и пиће добродошлице у престоничком хотелу 350 евра - тако изгледа овогодишња понуда новогодишњих аранжмана. За разлику од ранијих дочека, добар део локала укинуо је "алл инцлусиве" опцију, па се уз резервације које су… »
Ово је главни разлог због којег неки станови вечно чаме у огласима и нико их неће
Нова 28.10.2023
Без обзира на то што је потражња за становима у издавању и даље велика, сајтови престоничких агенција за некретнине пуни су огласа који недељама, а неки чак и месецима "стоје", а за њих баш нико није заинтересован. За то… »

