Duljaj: ''Voždovac je bio naš najteži protivnik''

Sportske.net 29.10.2023  |  Sportske.net

Partizan je večeras upisao jedanaestu uzastopnu pobdu u Superligi, i to protiv Voždovca rezultatom 3:0, a odmah posle meča je trener crno-belih Igor Duljaj izneo svoje prve utiske. ''Čestitke za oba tima i za kolegu koji je bio hrabar i videli ste da nije odstupao od svojih principa, da igra od golmana.

Ovo je bio najteži naš protivnik. Imali smo dosta poteškoća jer smo hteli sve kroz sredinu. U poluvremenu smo se dogovorili da neke stvari korigujemo, postigli smo dva gola posle kojih je sve bilo rešeno. Još jednom velika zahvalnost mojim igračima i ekipi Voždovca koja je jedna od najmlađih ekipa i ima potencijal. Na kraju, da se zahvalim i navijačima, sve ih je više i više i to je ono što nas raduje...'', rekao je Duljaj. Partizan 508 minuta nije primio gol.