Odbojkaši Vojvodine u sredu igraju evropsku utakmicu u spensu: Domaći teren adut protiv iskustva

Dnevnik 31.10.2023  |  Dnevnik.rs

Imaju odbojkaši Vojvodine aktivan rezultat posle poraza u prvom kolu CEV kupa od ukrajinskog Žitomira jer su bez pobede ostali u petom setu (2:3).

Novosađani će u sredu od 19 časova u maloj sali Spensa igrati revanš i pozivajući navijače da ih podrže, odlučni su da dođu do trijumfa kako bi otišli u drugu rundu. Crveno-belima odgovara slavlje rezultatom 3:0 ili 3:1, a ako pobede u taj-brejku, o ekipi koja će otići dalje odlučivaće „zlatni set”. – Očekuje nas revanš sa kvalitetnim protivnikom u kom će nijanse odlučivati ko će proći u sledeću fazu. Na njihovoj strani je iskustvo, na našoj domaći teren jer imamo