Senzacije u kupu Srbije: Ispala tri superligaša, Čukarički se namučio za osminu finala

Večernje novosti 01.11.2023  |  Novosti online

KUP je takmičenje u kome su iznenađenja uvek moguće. Upravo se nekoliko njih dogodilo u šesnaestini finala najmasovnijeg takmičenja.

FOTO: FSS Učešće su završila tri tima iz Superlige Srbije - Spartak, Radnik i lučanska Mladost. Još ranije je i TSC eliminisan od Smedereva. Subotičani su kao gosti poraženi od Grafičara sa 2:0, oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a strelci su bili Stojanović i Đukić. Suruduličani su identičnim rezultatom izgubili u Sremskoj Mitrovici od Radničkog. Domaćin je sve završio za pola sata kada je mrežu gostiju u 13. i 30. minutu zatresao Lazar Micić. Mladost je