Izvor: Novi magazin/Hronika arhiva vesti 03.11.2023
Poruke i cveće u parku Tašmajdan za ubijene u „Ribnikaru“
Novi magazin 03.11.2023
I u parku Mali Tašmajdan, kao ranije danas ispred škole, obeleženo je pola godine od masovnog ubistva u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". U parku Mali Tašmajdan okupila se grupa roditelja i dece koji su nosili cveće i držali balone, koje su pustili u… »
Na Kosovu uhapšen bivši gradonačelnik Mališeva, nekadašnji komandant OVK
Novi magazin 03.11.2023
Pripadnici misije Euleks uhapsili su nekadašnjeg komandanta Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) i gradonačelnika Mališeva Isnija Kilaja, objavila je ta lokalna samouprava na Fejsbuku. Navodi se da su predstavnici Specijalnog tužilaštva juče u Mališevu… »
Bivši pripadnik OVK pred sudijom u Hagu zbog ometanja suda za zločine OVK
Novi magazin 03.11.2023
Bivši pripadnik OVK Isni Kilaj, koji je uhapšen zbog ometanje suda za zločine boraca OVK, biće sutra u Hagu prvi put izveden pred sudiju za prethodni postupak, saopštio je večeras taj sud. Kilaj (60) je, kako je saopšteno, uhapšen juče na Kosovu, po… »