Partizan u poslednjoj sekundi pao u vitoriji: Crno-beli posle triler završnice izgubili od Baskonije na debiju Duška Ivanovića

Kurir 03.11.2023
Partizan u poslednjoj sekundi pao u vitoriji: Crno-beli posle triler završnice izgubili od Baskonije na debiju Duška…

Košarkaši Partizana poraženi su od Baskonije na gostovanju u utakmici 6. kola Evrolige rezultatom 84:83.

Najefikasniji kod Partizana bili su Džejms Naneli sa 16, Tristan Vukčević sa 13 i Zek Ledej i Ognjen Jaramaz sa po 11 poena. Baskoniju su do pobede predvodili Čima Moneke sa 16, Markus Hauard i Tadas Sedekerskis sa po 14 i Vanja Marinković sa 12 poen Prva četrvtina bila je vrlo izjednačena. Domaćin je uglavnom bio u blagom vođstvu, ali je Partizan svaki put stizao prednost za potpuni egal posle prvih 10 minuta, 23:23 Partizan je odlično počeo drugu četvrtinu, poveo