Zvezda pobedila Radnik i smanjila zaostatak za Partizanom, „Delije“ uspele da dodatno motivišu svoje ljubimce

Danas 05.11.2023  |  V. N.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom stadionu Radnik iz Surdulice rezultatom 3:1 u 14. kolu Superlige i tako smanjili zaostatak na tabeli za vodećim Partizanom na samo tri boda.

Crveno-beli, koji su pre meča u svlačionici dobili motivaciono pismo od svojih navijača do pobede su došli golovima Mijatovića u 14, Spajića u 54. i Kange u 90. minutu, dok je jedini strelac za goste bio Tomašević u 70. minutu. Domaći su imali sigurno vođstvo sve do 70. minuta, ali su gosti iz svog drugog udarca ka golu Glazera uspeli da utakmicu učine neizvesnijom i unesu nervozu u ekipu Baraka Bahara, ali i na tribinama. Srećom po Crvenu zvezdu, gosti nisu imali