Juventus preživeo firencu: Stara dama slavila na vrućem gostovanju, Kostić asistent za pobedonosni gol

Kurir 05.11.2023

Fudbaleri Juventusa savldali su Fiorentinu na gostovanju u utakmici 11. kola Serije A, rezultatom 0:1 Jedini pogodak postigao je Mireti već u 10 . minutu na asistenciju Filipa Kostića.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović meč je počeo sa klupe, a u igru je ušao u 68. minutu. Filip Kostić odigrao je ceo meč za Juventus, dok je Nikola Milenković presedeo meč na klupi Fiorentine Juventus je drugi na tabeli sa 26 bodova, i ima dva manje od prvoplasiranog Intera. Fjorentina je na osmom mestu sa 17 poena. U narednom kolu, Juventus će dočekati Kaljari, dok će Fjorentina dočekati Bolonju. Poznato je da su dva kluba u lošim odnosima odavno. Prelasci