POLUVREME - Umorni Partizan sporo krenuo, pa posle žestokog tajm-auta pokazao Splitu ko je ko

Sportske.net 05.11.2023  |  Sportske.net

U Splitu se igra pravi baklanski "klasik" između domaćeg tima i Partizana, u sklopu šestog kola AdmiralBet ABA lige, a rezultat nakon 20 minuta je 44:29 za crno-bele.

Domaćin je počeo odvažno i nošen podrškom sa tribina je iskoristio sporo otvaranje umornog Partizana, koji je pre manje od 48 sati igrao meč Evrolige protiv Baskonije u Vitoriji. Vodio je Split 9:5, ali je potom Partizan "dodao gas" i zahvaljujući Avramoviću, Koprivici i Jaramazu kreirao seriju od 8:0 i poveo sa 17:11. Prvu četvrtinu je trojkom uz zvuk sirene zatvorio Tristan Vukčević, za 22:13 u korist crno-belih. Domaćin je na startu druge četvrtine "sipao"