Ovo može samo u Premijer ligi! Ludnica u Londonu: Crveni kartoni, var i goleada... Čelsi sa 2 igrača više pobedio Totenhem

Kurir 06.11.2023

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras u gostima ekipu Totenhema sa 4:1, u poslednjoj utakmici 11. kola Premijer lige.

Čelsi je upisao četvrtu pobedu od početka sezone i trenutno je deseti na tabeli sa 15 bodova, dok je Totenhem ostao na drugoj poziciji sa 26 bodova, bodom manje od Mančester sitija. Uzbudljivo prvo poluvreme na stadionu Totenhema trajalo je 57 minuta - viđena su dva gola, još tri poništena, penal i jedan crveni karton. Totenhem je bio bolji na početku meča i poveo je već u šestom minutu pogotkom Dejana Kuluševskog. Osam minuta kasnije mrežu gostiju zatresao je i