Braća Luković "podelili" listu strelaca za IMT u Kruševcu, Radnički 1923 ubedljiv protiv Spartaka

RTS 06.11.2023

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog su savladali Spartak 3:1 (0:0) u Subotici u meču 14. kola Superlige Srbije. IMT je pobedio 4:0 Napredak u Kruševcu, a po dva gola su postigli braća Luka i Miloš Luković.

Posle prvih 45 minuta bez golova, Kragujevčani su ti koji su bolje krenuli u nastavku meča i to je rezultiralo promenom na semaforu. Kilijan Bejvis je u 65. minutu doveo Radnički u vođstvo 1:0, pa je u 80. minutu učestvovao kao asistent u pogotku Milana Vidakova. Trijumf je zapečatio autogol Dejana Kerkeza u 83. minutu. Utešni pogodak za Spartak delo je Andreja Todorskog u 86. minutu. Radnički 1923 u 15. kolu dočekuje Vožvovac, dok Spartak gostuje kod Javora u