Ima i Radnički svog Kilijana - Kragujevčani ubacili u "petu" i odneli bodove iz Subotice

Sportske.net 06.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su Spartak u Subotici sa 1:3 (0:0) u 14. kolu Super lige Srbije.

Nije moglo u prvom poluvremenu i nismo gledali bogzna kakav fudbal, ali u nastavku - fešta. Četiri pogotka i tri boda sa severa pripadaju jugu. Krenuo je Radnički jako u nastavku i već u 47. minutu je Kilijan Bevis propustio fenomenalnu priliku da svom timu donese prednost. Ali, kada to nije uspeo tada, jeste u 65. posle "kifle" Simovića i sjajne reakcije glavom momka iz Gvadalupea. Kada su načeli rivala, sve je bilo lakše. Predivan gol upisao je ubrzo i Milan