Lakše je sa nedovićem: Kako se Zvezdin bek vratio u tim i stavio tačku na derbi kola protiv Budućnosti

Večernje novosti 05.11.2023  |  V. Preradović

VIŠE nema nepobeđenih na Jadranu. Budućnost je unela u „Arenu“ skor 5-0, ali je iznela osmi uzastopni poraz u duelima sa Zvezdom (86:95).

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Derbi 6. kola ABA lige odlučila je trojka Nemanje Nedovića na minut i po do kraja, čiji je povratak u sastav dao crveno-belima još jednu odličnu napadačku opciju. Tenzije u ovom doskora neprijateljskom rivalitetu splasle su otkad je kvalitativna razlika prešla na stranu crveno-belih. Možda su i zbog toga ušli u utakmicu ležerno, u prva četiri minuta praktično nisu odbranili nijedan napad i primili 13 poena. Usput su izgubili