Bogdanović zapažen, Pokuševski i Micić bez minuta - Oklahoma bolja od Atlante

RTS 07.11.2023

Košarkaši Tandera savladali su u Oklahoma Sitiju ekipu Hoksa 126:117, a u poraženoj ekipi Bogdan Bogdanović ubacio je 17 poena. Vasilije Micić i Aleksej Pokuševski nisu dobili minute, kao ni Nikola Jović u pobedi Majamija nad Lejkersima 108:107, dok je Boban Marjanović ima nekoliko minuta u pobedi Hjustona nad Sakramentom 122:97.

Mali srpski derbi u NBA ligi u Oklahomi pripao je domaćim Tanderima, iako Vasa Micić i Aleksej Pokuševski nisu dobili priliku da zaigraju na meču - 126:117. Zato je Bogdan Bogdanović iskoristio svoje vreme na terenu da ubaci 17 poena (trojke 3/8), uz 2 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte, ali to nije sprečilo domaći tim da dođe do ubedljive pobede. Tandersi su vodili tokom čitave utakmice, da bi u poslednjoj četvrtini Hoksi samo ublažili poraz, treći u