Liga šampiona Fudbaleri Reala, Intera i Real Sosijedada izborili plasman u osminu finala Kopenhagen razneo mančester

Dnevnik 08.11.2023  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Reala obezbedili su plasman u osminu finala Lige šampiona, pošto su večeras u Madridu pobedili Bragu rezultatom 3:0 u meču četvrtog kola grupe C Lige šampiona.

Golove za Real postigli su Brahim Dijaz u 27, Vinisijus Žunior u 58. i Rodrigo u 61. minutu. Braga je imala veliku šansu da povede u šestom minutu, ali je Andrij Lunjin odbranio penal Alvaru Đalou. Ukrajinac je u startnoj postavio zamenio prvog golmana madridskog kluba Kepu Arizabalagu, koji se povredio na zagrejavanju. Napoli i Union Berlin su ranije večeras odigrali 1:1. Prvo mesto na tabeli drži Real sa 12 bodova, dok je Napoli drugi sa sedam. Braga je treća sa