Real, Inter i Sosijedad izborili plasman u osminu finala LŠ

Sportski žurnal 08.11.2023

Inter je večeras u gostima pobedio Salcburg 1:0 golom Lautara Martineza iz penala u 86. minutu. Za domaći tim ceo meč je odigrao srpski reprezentativac Strahinja Pavlović, dok je Petar Ratkov ušao u igru u 79. minutu. Aleksa Terzić nije bio u sastavu Salcburga zbog povrede

Fudbaleri Reala obezbedili su plasman u osminu finala Lige šampiona, pošto su večeras u Madridu pobedili Bragu rezultatom 3:0 u meču četvrtog kola grupe C Lige šampiona. Golove za Real postigli su Brahim Dijaz u 27, Vinisijus Žunior u 58. i Rodrigo u 61. minutu. Braga je imala veliku šansu da povede u šestom minutu, ali je Andrij Lunjin odbranio penal Alvaru Đalou. Ukrajinac je u startnoj postavio zamenio prvog golmana madridskog kluba Kepu Arizabalagu, koji se