Zvezda slomila otpor Zadra u drugom poluvremenu, bez incidenata u hali "Krešimir Ćosić"

RTS 12.11.2023

Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su trijumf u Zadru 74:81 u meču sedmog kola ABA lige. Utakmica odigrana dan posle napada na srpske novinare i funkcionera crveno-belih u hrvatskom gradu, ali tokom susreta nije bilo incidenata u dvorani "Krešimir Ćosić".

Zvezda rutinski do pobede u Zadru, domaćin pružio otpor samo u prvom poluvremenu Košarkaši Crvene zvezde upisali su i šesti trijumf u regionalnom taikmičenju, pošto su u duelu sedmog kola ABA lige kao gosti savladali Zadar 81:74. Iako je utakmica imala krvavu uvertiru, u dvorani "Krešimir Ćosić", osim već ustaljenih navijačkih skandiranja, nije bilo nijednog incidenta. Zvezda je do trijumfa došla zahvaljujući odličnoj odbrani u trećoj deonici, kada je stekla