Dmitrović "častio" Betis, pa će morati Rakitića, golčina Hrvata za remi u derbiju Sevilje!

Sportske.net 12.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Sevilje i Betisa remizirali su rezultatom 1:1 u velikom derbiju 13. kola La Lige.

Derbi Andaluzije i grada Sevilje ni večeras nije razočarao, nije bilo toliko šansi, ali jeste uzbuđenja i dva gola i podela bodova, Perez je pogodio u 72. minutu, a Rakitić u 79. za 1:1. Betis je postigao gol u 15. minutu, Beljerin je gađao sa 20 metara, lopta je pogodila Gudelja i prevarila Dmitrovića, srećom po Sevilju, prethodno je bio ofsajd, pa je pogodak poništen. Betis je generalno dominirao i stvarao šanse, Isko je bio ponovo najbolji na terenu, vukao je