Zvezda bez Nejpira ubedljivo pobedila Fenerbahče, Teodosić vodio crveno-bele do trećeg trijumfa u Evroligi

Danas 15.11.2023  |  V. N.

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u „Areni“ Fenerbahče rezultatom 87:56 u utakmici 8. kola Evrolige.

Crveno-beli su treću pobedu u najkvalitetnijem evropskom košarkaškom takmičenju obezbedili već do poluvremena, kada su izuzetno tvrdom odbranom, odličnim šutem za tri poena i serijom poena iz kontranapada povećavali prednost koja je na kraju druge četvrtine iznosila 19 poena prednosti (45:26). Sjajna igra u odbrani domaćina potpuno je zbunila košarkaše Fenera, koji su imali veliki broj izgubljenih lopti, a prvo slobodno bacanje šutnuli su pet minuta pre kraja.