"Pojeo" Partizan, pa popio pivo: Pablo Laso se baš opustio, a Željko Obradović... (video)

Večernje novosti 16.11.2023  |  Novosti online

U spektakularnoj atmosferi koju su pristalice Partizana priredile usred Minhena, crno-beli su poraženi od domaćina Bajerna rezultatom 94:85.

Foto: Printskrin Nakon meča, raspoloženi Španac, trener nemačkog tima, otvorio je pivo, potegao nekoliko dobrih gutljaja i dao svoje utiske o meču. – Čestitam svojim igračima, mislim da su igrali sa puno hrabrosti, zaista su pokušali. Prva četvrtina nije bila dobra ni odbrambeno i napadački, ali imali smo šuteve. To je košarka, nekad pogađaš nekad ne. Od drugog poluvremena su dobro razumeli kako treba da igramo protiv Partizana. Poslednjih 30 minuta su bili veoma